1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Dzień Dziecka - Krzesiny 2013
Zgodnie z zapowiedziami Prezesa Stowarzyszenia "Wielki Mały Uśmiech" Pana Andrzeja Mendyka zorganizowano dla dzieci i ich bliskich kolejny fantastycznie spędzony dzień. Tym razem był to wyjazd do jednostki wojskowej w Krzesinach, w której w dniu 7 czerwca 2013r był organizowany Dzień Dziecka. Uczestnicy wyjazdu podczas pięknej pogody, która towarzyszyła atrakcjom przygotowanym przez Jednostkę Wojskową mogli obejrzeć wystawione a będące na stanie jednostki samoloty i inny sprzęt wojskowy wykorzystywany przez wojsko. Dużą atrakcja przygotowaną dla uczestników wyjazdu było oglądanie samolotów jak i obserwacja startów i lądowań F16. Niemniejszym zainteresowaniem cieszyły się skoki spadochronowe żołnierzy skaczących z samolotu Bryza. Każdy mógł również bliżej zapoznać się z historią jednostki, zadaniami tam realizowanymi i podejmowanymi działaniami. Wszystkie dzieci jak i towarzyszący im dorośli z Prezesem Andrzejem Mendykiem na czele w trakcie pobytu mieli pomalowane twarze na kolor Naszej flagi co wprawiło wszystkich uczestników w jeszcze lepszy humor i chęć do dalszej zabawy. Z wyjazdu pozostało wiele wspomnień, wrażeń i zdjęć. Było to kolejne działanie realizowane zgodnie ze statutem Stowarzyszenia "Wielki Mały Uśmiech"".
Prezes Stowarzyszenia jak również uczestnicy wyjazdu byli pod wielkim wrażeniem tego dnia. Do dziś wspominają w jak ciekawy a przy tym w jak atrakcyjny sposób można zaprezentować jednostkę wojskową i opowiedzieć na czym polega służba Ojczyźnie. Na pewno w niejednym młodym uczestniku wyjazdu pojawiła się myśl czy swojej przyszłości nie związać z praca w wojsku.
Andrzej Mendyk podkreślił kolejny raz jak ważną rolę w realizacji tych zadań odgrywają sponsorzy i ludzie, którzy w sposób bezinteresowny pomagają w organizacji tych działań. Uważa także, że warto inicjować takie projekty by dostrzec te uśmiechy na twarzach tych naszych kochanych dzieci.

***********************************************************************
Warsztaty fotograficzne
W trakcie imprezy odbywały się również małe warsztaty fotograficzne. Każde dziecko miało możliwość zrobienia zdjęcia wybranego przedmiotu.***********************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl