1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Wielki Mały Uśmiech w McDonald’s


Sobotni poranek 22 listopada br. był dla podopiecznych Stowarzyszenia Wielki Mały Uśmiech niespodzianką. Jak nas poinformował założyciel Stow. pan Andrzej Mendyk, WMU został zaproszony przez Restaurację McDonald’s w Gnieźnie na śniadanie.
Staramy się aby na Naszych sobotnich spotkaniach była wesoła atmosfera, jednakże – jak opowiedział nam pan Dzieci wiedziały o spotkaniu, ale nie wiedziały co je czeka. Była to tajemnicza niespodzianka. Przychodząc w umówione miejsce, zobaczyły stojący autokar i już wiedziały, że będzie wyjazd, ale nie wiedziały dokąd. I Tu zaczęło się dziać. Wsiadając do autobusu nie obyło się bez miliona pytań do… i już w tedy rozpoczęła się zabawa w zgadywanki. W tym momencie została pobudzona wyobraźnia oraz olbrzymia ciekawość naszych podopiecznych. W momencie którym dowiedziały się gdzie jedziemy nastąpiła eksplozja radości. Cieszymy się, że po raz kolejny udało się nam zaskoczyć nasze dzieci, ponieważ wiedziały o spotkaniu, ale nie wiedziały w jakiej odbędzie się formie. Miło było patrzeć jak ogarnia ich ogromna radość. Jak mówi prezes stow. Andrzej Mendyk był to pomysł trafiony w dziesiątkę.
Pani Agnieszka Stefańska, kierownik Restauracji McDonald’s w Gnieźnie, stworzyła tak miłą atmosferę, że podopieczni Stow. WMU wyjść nie chcieli. Zabawa była wspaniała. Nie tylko pyszny posiłek, zabawki czy balony były tutaj główną atrakcją ale przede wszystkim sam wypad i pobyt w takim miejscu jak Restauracja McDonald’s. Celem naszego Stowarzyszenia – jest nie tylko pomoc materialna ale dbanie także o potrzeby fizyczne i emocjonalne naszych podopiecznych. Ich nieskrępowany entuzjazm sprawia nam największą satysfakcję – powiedział pan Andrzej Mendyk.***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl