1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Wielki Mały Uśmiech Świętego Mikołaja


5 grudnia 2015
Rozpoczął się radosny czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Również dla podopiecznych Stowarzyszenia Wielki Mały Uśmiech przygotowane zostały mikołajkowe paczki ze słodyczami.
W sobotę, 5 grudnia, podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” otrzymali prezenty od św. Mikołaja. Obecnie Stowarzyszenie pomaga już 36 dzieciom. Jak podkreśla Założyciel Stowarzyszenia Andrzej Mendyk, pomaganie dzieciom daje olbrzymią satysfakcję i wiele radości, zwłaszcza, gdy po tylu latach zna się je tak dobrze i widzi, jak rosną, rozwijają się. Wciąż jednak pozostają dziećmi – więc nic nie daje im większej radości, niż prezenty i słodkie upominki.
W tym roku paczuszki od Świętego Mikołaja stanowią swego rodzaju nagrodę za zaangażowanie i jednocześnie zachętę do dalszych wysiłków, ponieważ podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” przygotowują wspaniałą niespodziankę dla mieszkańców naszego miasta. Szczegółów jeszcze nie zdradzamy, uchylając jednak nieco rąbka tajemnicy możemy powiedzieć, że rzecz będzie się działa na deskach Teatru im. Aleksandra Fredry w Gnieźnie i to tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, bowiem 19 grudnia. Więcej szczegółów zdradzimy już niedługo!
***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl