1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Wielki Mały Uśmiech w Pizzerii w Piwnicy


W minioną sobotę, 8 listopada, o godzinie 10:30, na zaproszenie właścicieli Pizzerii w Piwnicy, Macieja i Liliany Zych, Andrzej Mendyk i Podopieczni Stowarzyszenia Wielki Mały Uśmiech robili pizzę.
Staramy się aby na Naszych sobotnich spotkaniach była wesoła atmosfera, jednakże – jak opowiedział nam pan Andrzej Mendyk założyciel stow. – minionej soboty grupa 21 dzieci okupowała pizzerię „Pizzeria w PIWNICY” przez ponad 3 godz. Tą radosną atmosferę Podopiecznym Stowarzyszenia zapewnił również gość pan Senator Piotr Gruszczyński, który przyłączył się do akcji pomocy dzieciom, szybko nawiązał kontakt z podopiecznymi i już po zaledwie kilku minutach wszelkie lody zostały przełamane, a roześmiane dzieci bardzo chętnie dały się przekonać do wzięcia aktywnego udziału w grach, rysowaniu pizzy jak i malowaniu twarzy czy robieniu zdjęć. Podopieczni Stowarzyszenia poczuli się tak pewnie, że zasypali pana senatora wieloma pytaniami.
Dzieci skosztowały pysznej pizzy, pan Maciej Zych właściciel Pizzerii w Piwnicy zdradził wiele tajemnic, jak zrobić żeby była pyszna. Podopieczni dowiedzieli się jak powstaje i każde dziecko samo sobie przygotowało i zrobiło pyszną pizzę.
Pobyt jak i posiłek, dla każdego dziecka, zostały w całości zasponsorowane przez właścicieli pizzerii Państwa Lilianę i Macieja Zych, za co pięknie dziękujemy.***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl