1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Pierwszy dzień wakacji z Wielkim Małym Uśmiechem


27 czerwca 2015
W minioną sobotę, 27 czerwca, dzieci ze Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” spędziły kilka godzin na grach i zabawach.
Dzięki wsparciu sponsorów do podopiecznych Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” przyjechali profesjonalni animatorzy zabaw dla dzieci z KIDS ACADEMY z Wrześni. W czasie gier i zabaw dzieci nie tylko wykazywały się wiedzą, zgadując zagadki, ale też tańczyły. Jak podkreśla założyciel Stowarzyszenia WMU, pan Andrzej Mendyk, kładziemy nacisk na to, by dzieci w czasie zabawy jak najwięcej się ruszały. Aktywny wypoczynek, połączony ze śmiechem i radością, jest najlepszym remedium na smutki codzienności.
Wielką popularnością cieszyły się zabawy z płachtą materiału, na której znajdowały się piłeczki. Wachlowanie płachtą rozrzuciło deszcz lekkich i kolorowych piłeczek po całej sali, a piskom i śmiechom nie było końca.
Animatorzy z KIDS ACADEMY wykonali również pokaz żonglerki, lecz znacznie ciekawsze dla podopiecznych Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” okazało się budowanie wysokich wież z kolorowych słomek. Rywalizacja była bardzo zacięta lecz najpiękniejszy efekt osiągnięto po połączeniu wież we wspaniały, wielki i kolorowy zamek.
Finałową atrakcją dnia pełnego wrażeń dla dzieci był pokaz baniek mydlanych, tak dużych, że można w nich było zamknąć dorosłego człowieka. Tym bardziej więc wszyscy podopieczni Stowarzyszenia WMU skorzystali z tej okazji i każde z nich po kolei zostało zamknięte w mieniącej się wszystkimi kolorami tęczy delikatnej bańce mydlanej.
Państwa Katarzynę i Marcina Rzymskich z KIDS ACADEMY, którym mali podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” bardzo dziękują za wspaniała zabawę, można znaleźć na www.centrum-animacji.pl
Szczególne podziękowania należą się panu Sebastianowi Piecykowi, prezesowi firmy P.H.U.P. "Poldrób" Sp. z o.o., za słodki poczęstunek dla dzieci, który dał małym podopiecznym Stowarzyszenia siłę do wesołej zabawy oraz Drukarni Majorczyk za dostarczenie materiałów do rysowania.
***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl