1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

Wielkanocne jaja w Stowarzyszeniu „Wielki Mały Uśmiech”


28 marca 2015
W minioną sobotę, do podopiecznych Stowarzyszenia WMU zawitały święta Wielkiej Nocy.
Już w sobotę 28 marca dzieci ze Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” miały okazję poczuć atmosferę minionych świąt Wielkanocnych. Dzięki wsparciu pana Adama Wysockiego, mali podopieczni Stowarzyszenia WMU mogli zająć się tym, co dzieci w czasie wielkiego tygodnia robią najchętniej – malowali pisanki. Mnóstwo wydmuszek bardzo szybko pokryło się kolorowymi farbkami, wśród nieustającego śmiechu i rejwachu.
Skorupkami jajek zajęły się dzieci, lecz ich wnętrze również nie zostało zmarnowane. Jajecznica miała równie wielu fanów, co pisanki, ale smakowała znacznie lepiej. Ciepły posiłek stanowił miłe uzupełnienie tego oryginalnego i wesołego spotkania.
Dzięki pomocy sponsorów i sympatyków Stowarzyszenia dzieci otrzymały w minioną sobotę, 4 kwietnia, upominki od wielkanocnego zająca. Paczki ze słodyczami wzbudziły w małych podopiecznych Stowarzyszenia niemal tyle samo entuzjazmu, co zabawa w malowanie pisanek.
Założyciel Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” pan Andrzej Mendyk dziękuje za pomoc w przygotowaniu słodkich upominków panu Sebastianowi Piecykowi, prezesowi firmy P.H.U.P. "Poldrób" Sp. z o.o. oraz panu Mariuszowi Kur z firmy Packaging Factory Sp. z o.o.
***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl