1. START
  2. AKTUALNOŚCI
  3. KONKURSY
  4. ORGANIZACJA
  5. KONTAKT

STOWARZYSZENIE " WIELKI MAŁY UŚMIECH "

„Wielki Mały Uśmiech” na dobry początek nowego roku szkolnego


wrzesień 2015
Mali podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” rozpoczęli nowy rok szkolny z wieloma atrakcjami.
Na zakończenie wakacji mali podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” mieli niepowtarzalną okazję by poczuć się jak gwiazdy filmowe, dzięki dwóm sesjom fotograficznym, zorganizowanym przez Waldka i Dawida Stube z firmy FOTOSTUBE z Gniezna. Panowie najpierw zaprosili dzieci do swojego studia, które mieści się przy Zielonym Rynku w Gnieźnie. Podopieczni Stowarzyszenia WMU bardzo przejęły się pozowaniem i podeszły do tego zajęcia bardzo poważnie. Druga sesja odbyła się już w znacznie swobodniejszym otoczeniu – w parku, wśród zieleni. Większa swoboda nie oznacza jednak mniejszego profesjonalizmu fotografów, którzy włożyli wiele pracy w obie sesje, za co dzieci gorąco im dziękują.
Rozluźnione i rozbawione po poniedziałkowej sesji dzieci świetnie czuły się w Radiu Gniezno, gdzie wzięły udział w audycji, opowiadając o wakacjach ze Stowarzyszeniem. Pytane przez prowadzącą chętnie mówiły o swoich marzeniach i o powrocie do szkoły. Za to wspaniałe zaproszenie podopieczni Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” serdecznie dziękują pracownikom Radia Gniezno, a pani Katarzynie Ksiądzyna z Radia Gniezno za profesjonalną opiekę w trakcie nagrywania audycji radiowej.
Aby rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla dzieci ze Stowarzyszenia WMU było jeszcze przyjemniejsze – we wtorek, 1 września, aż 32 podopiecznych Stowarzyszenia „Wielki Mały Uśmiech” otrzymało wyprawkę szkolną – nowe tornistry z wyposażeniem dostosowanym do wieku dzieci. Jak podkreśla Andrzej Mendyk – założyciel Stowarzyszenia, wyprawki szkolne mają zachęcić dzieci do nauki, ale też nowe, kolorowe przybory szkolne powodują, że dzieci nie wyróżniają się na tle swoich rówieśników.
***************************************************************************

Autor i Serwis strony © NET-POS.pl